Z naszych usług możecie Państwo skorzystać w trzech lokalizacjach:
Wtorek - Czwartek: ul. Wolności 187 B, Rędziny koło Częstochowy
Piątek: ul. Kopernika 21, Skierniewice
Sobota: ul. Krucza 46/67, Warszawa

Kontakt: 696 483 236
spacialaiducha@gmail.com

Zapraszamy:

facebook.com/energymasterclass
facebook.com/zdjecieaury
facebook.com/Spacialaiducha
facebook.com/hellingerwsluzbiemilosci
instagram.com/zdjecieaury

Energy Masterclass - szkoła kosmoenergetyki i rozwoju energoinformacyjnego

   Nazywam się Damian Radziejewski, jestem magistrem progresorem medycyny energoinformacyjnej; Sakralnej Kosmologii, Teurgii Majów, Matrycy Indygo, Wielowymiarowej Kosmologii Hiperboloidalnej oraz Bloku Hutta, dyplomowanym psychotronikiem, inżynierem.

 

     Zajmuje się transformacją poprzez oddziaływanie kanałów energii kosmicznych na pole człowieka. Pomagam w odblokowywaniu ukrytego potencjału energetycznego oraz inicjuje do samodzielnej pracy z energiami wszechświata pokazując że życie może być wspaniałą przygodą, a nie polem walki. Pracuję na urządzeniu do pomiaru aury i energetyki dzięki, któremu możemy obserwować postępy rozwoju na ekranie monitora. Używam również ustawień systemowych Berta Hellingera aby odnaleźć ukryte przyczyny niepowodzeń w życiu.

 

     Szkoła Energy Masterclass powstała aby rozwijać jak największą liczbę osób w dziedzinie medycyny energoinformacyjnej z Rosji czyli kosmoenergetyce, która przez ostatnie 10 lat przeżywa prawdziwy rozkwit w Rosji i na całym świecie. Metoda niezwykle prosta w przekazie a zarazem niezwykle skuteczna. Pomaga w niezwykły sposób w rozwoju osobistym.

Szkolimy z następujących dziedzin we wszystkich trzech stopniach ( 1 - Terapeuta, 2 - Mistrz, 3 - Magister Progresor): - Sakralna Kosmologia - Matryca Indygo - Teurgia Majów - Wielowymiarowa Kosmologia Hiperboloidalna - Blok Hutta

 

    Kosmoenergia, kosmoenergetyka, kosologia to system wykorzystujący przepływy energii kosmosu wraz z dobrymi intencjami od sił miłości i dobroci. Jest to system wiedzy wykorzystujący częstotliwości kosmiczne, który pozwala osobie poradzić sobie ze swoimi problemami, przywrócić witalność i zrealizować swoje duchowe „ja”. Z głębin wszechświata istoty duchowe inicjują potężne strumienie światła na Ziemię. Te niewidzialne przepływy informacji i energii wpływają na każdą żywą komórkę. Jest to system indywidualnych dostrojeń z polem informacyjno-energetycznym wszechświata.

 

Początki kosmoenergetyki wywodzą się ze starożytnej wiedzy duchowej. Jest to uniwersalne nauczanie którego ziarna są teraz przekazywane ludziom aby uzyskać wgląd i przetrwać w trudnych warunkach naszych czasów. Liczba kosmicznych energii stale rośnie, ponieważ każda osoba, która kiedyś dotknęła najmilszej, silnej i bardzo mądrej energii kosmosu, nie może dalej żyć w świecie złudzeń, zawężenia i bezwładności poprzednich światopoglądów. W ciągu ostatnich 30 lat metoda kosmoenergetyczna stała się powszechna nie tylko w Rosji ale także na całym świecie. Dzięki niemu tysiące ludzi znalazły drogę do duchowego i fizycznego uzdrowienia. Ta metoda jest zdecydowanie jedną z najbardziej skutecznych. Metoda kosmoenergetyczna dzięki wykorzystaniu częstotliwości informacji energetycznej, pozwala wpływać na wszystkie komponenty informacji bioenergetycznej człowieka czyli na DNA. Energie kosmosu wpływają na osobę kompleksowo, oczyszczają ją z nagromadzonych negatywnych energii agresji, strachu, urazy, zazdrości, gniewu, zazdrości. Dają impuls do zmiany światopoglądu i rozwoju duchowego, pomagają człowiekowi przemyśleć swoje miejsce w życiu, jego stosunek do świata i innych ludzi, dać siłę, by poradzić sobie z destrukcyjną częścią osobowości. Promieniowanie ujemne tkanek i komórek zostaje przekształcone w korzystne, a w rezultacie odmładza cały organizm. Kompleksowy efekt informacyjno-energetyczny na człowieku pozwala przywrócić jego aurę, aktywować centra energetyczne (czakry), co pomaga poprawić psycho-emocjonalny stan, uzdrowienie, odkrycie oraz rozwój nadprzyrodzonych zdolności.

Z naszych usług możecie Państwo skorzystać w trzech lokalizacjach:
Wtorek - Czwartek: ul. Wolności 187 B, Rędziny koło Częstochowy
Piątek: ul. Kopernika 21, Skierniewice
Sobota: ul. Krucza 46/67, Warszawa

Kontakt: 696 483 236
spacialaiducha@gmail.com

Zapraszamy:
facebook.com/energymasterclass
facebook.com/zdjecieaury
facebook.com/Spacialaiducha
facebook.com/hellingerwsluzbiemilosci
instagram.com/zdjecieaury