Sesje kosmoenergetyczne

Sesja kosmoenergetyki może odbyć się na żywo w gabinecie lub online.

 

Sesje odbywają się w Warszawie oraz Częstochowie.

 

 

Podczas sesji pracujemy holistycznie aby Ci pomóc w płaszczyźnie życia na jakiej najbardziej Ci zależy. Najczęściej są to sfery: zdrowie fizyczne lub psychiczne, związki, kariera, praca, ale zdarzają się także opętania, uroki czy klątwy.

 

Każda osoba traktowana jest indywidualnie i nie istnieje tu zjawisko "dziwnego przypadku". Każdy problem jest ważny i w każdym przypadku staram się pomóc z pełnym zaangażowaniem.

 

Pierwsza sesja trwa najdłużej i jest to zwykle 1,5 - 3 godzin pracy. Podczas pierwszej sesji staram się poznać historię klienta oraz wspólnie staramy się zlokalizować problem nad którym będziemy pracować. Podczas pierwszej sesji wykonujemy również badanie aury na specjalistycznym urządzeniu do badania. Klient na ekranie widzi jak wygląda jego aura i poziom energii w jego czakrach. Analizujemy aurę oraz klient dowiaduje się co oznacza jego kolor aury oraz jej poszczególne elementy. Następnie wykonujemy zabieg oczyszczający czakry, meridiany oraz ciała subtelne. Odcinane zostają od klienta wszystkie podpięcia energetyczne od innych ludzi oraz istot. Odżywiamy aurę świetlistymi energiami i naprawiam całe biopole. Po zabiegu analizujemy przebieg zabiegu. Proponuję klientowi ilość zabiegów jaka będzie potrzebna do uzyskania jego celów.

 

W przypadku osób przewlekle chorych wykonujemy pierwsze 10 zabiegów leczniczych. Zabiegi są wykonywane codziennie. W tym przypadku klient nie musi uczestniczyć w każdej sesji fizycznie. Zabiegi wykonywane są na odległość w umówionej dogodnej godzinie. W przypadku osób z chorobą nowotworową zalecane są nawet dwa zabiegi dziennie.

 

 

 

Co się dzieje podczas takiego zabiegu ?

 

Następuje programowanie matrycy człowieka, uzdrawianie, nanoszenie na matrycę gotowych kwantowych kodów energetycznych, wielowymiarowa komunikacja dusz, naprawa całej energostruktury, przywrócenie na właściwą ścieżkę, wielowymiarowe efekty ingerencji świętych energii mogą wznieść Cię na wyżynę lub zburzyć jak domek z kart życie oparte na iluzji. Zmiana jest nieuchronna i spodziewana.

 

Aby umówić się na wizytę zapraszam do zakładki kontakt.